Restauració

Restaurant A BORD Club Nàutic El Masnou

Club Nàutic El Masnou.

Passeig Marítim, s/n .

08320 Barcelona

Tel. + 34 93 555 29 09 – 609 819 026

reservas@abordrestaurant.com

EL NOSTRE HORARI

Dilluns a diumenge 1:30 pm – 4 pm. Excepte Dimecres, estem tancats.

Divendres i dissabte obert de 20:00 fins a les 23:00

Web:  http://abordrestaurant.com/

ORFILA, Botiga i Degustació

ORFILA,  Botiga i Degustació

Francesc Macià, 2

08320 El Masnou

Telèfon 93 555 01 88

Web http://www.restauranteorfila.es

Email orfilagastronomic@gmail.com

Restaurants PORT del MASNOU

FRANKURT LEO  93.555.23.61

GELATERIA FREDDISSIMO 649.402.492

MARISQUERIA EL PEIX BURLETA 93.555.00.38

NOU WOK 93.555.18.54

PIZZERIA LA PIZZA DI PIERO 93.555.47.97

PIZZERIA LA CAPRICCIOSA 93.540.72.29

PUNYETETES 93.540.61.97
RESTAURANT EL SALERO DEL PORT 93.540.51.54

RESTAURANT EL SALERO DOP 93.116.59.24

FRANKFURT PIZZERIA EL SALERO DEL PORT 93.540.51.54

RESTAURANT EL TIMONEL 93.540.19.87

RESTAURANT JAPONÈS MINATO 93.540.07.45
RESTAURANT LA CUINA DELS CAPITANS 93.555.81.18
RESTAURANT LA SANTA 93.555.77.03

SALOMA RESTAURANT 931935543
RESTAURANT MOLL OEST 93.540.29.11

RESTAURANT O’GALEGO 93.540.15.29

RESTAURANTE OCIO LOLA’S LOUNGE 93.555.71.41

RESTAURANT XINÈS LA GRAN MURALLA DE ORO 93.540.48.54

RESTAURANT – POLLERIA EL GUIRIGALL 93.540.83.70

XARCUTERIA – RESTAURANT COLOMA 93.555.51.02

TIPS  93.540.33.17

Restaurant FONDA MARINA

Oberta des dels anys 30, la Fonda Marina conserva l’esperit de “casa de menjars”, amb un producte mimat de primera qualitat i una cuina de mercat amb ingredients del Maresme.

Davant la platja de Mongat amb un aparcament propi i salons per a grups, la Fonda Marina ofereix un gran repertori de plats entre els que destaquem els arrosos i els peixos de la subasta. Una extensa bodega i un ampli assortiment de licors permet acabar la vetllada en el recent inaugurat chill-out.

Pretenem aportar tradició, avantguarda i un bona relació qualitat-preu a la nostra gastronomia.

Fonda Marina | info@fondamarina.com |

934 692 506

| Camí Ral, 151 | 08390 Montgat